Taşınabilir Masa Lamba Modelleri

Şarjlı masa lambaları günümüzde çok popüler hale gelmiş aydınlatma ürünleridir. Şarjlı Masa Lambaları dekoratif görünümünden çok işlevsel özellikleri sayesinde bu popülerliği her geçen gün artmaktadır.

Şarjlı Dekoratif Masa Lambalarının en büyük artısı elektrik kabloları ile boğuşmadan veya olduğu alanda prize ihtiyaç duymadan kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Dekoratif masa lamba modellerimizi 13 saate kadar yanmakta olup yaklaşık 4 saate tam şarj olmaktadırlar. 3 kademeli Dim edilebilme özelliği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ışık seviyesine rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Restoran ve cafelerde ağırlıkla kullanılan sarjlı masa lambası modellerimiz, masaların birbirinde uzak olduğu açık alanlardaki masalarda kullanılarak aydınlatma ihtiyacı dekoratif ve kaliteli bir şekilde karşılanmış oluyor.

Ayrıca şarjlı masa lambası modellerimizde pwm dim özelliği ile dimleme yapılmaktadır. Pwm dim sayesinde ışıkta titreşim olmamaktadır. Bu sayede daha kaliteli ve göz yormayan bir aydınlatma sağlamış oluyoruz.

Tam şarj ile 13 saate kadar çalışabilen Şarjlı Masa Lambalarının kullanım alanları hayal gücünüzle sınırlıdır.  Cep telefonu şarj aletleri ile de şarj edilebildiği için çok rahatlıkla her yerde rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Şarjlı masa lambalarını kamplarda, otellerde, cafelerde, restorantlarda, balkonlarda ve elektriğe ulaşımın zor olduğu her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekorasyonunuzu bozan kablolardan masa lambası modellerimiz sayesinde kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×